Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29143
Stary 14.07.2010, 19:23
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Kolejną kwestią co do braku transferów teraz, które rzekomo mają być po przejściu Litwinów to wspomnę tylko o tym, iż drugiego razu przekroczenia budżetu o 30% prezes Cupiał nie wybaczy!! Każdy w klubie o tym wie!! Prawda jest taka, że postępowanie klubu jest asekuranckie, ale niestety nikt w Wiśle nie ma, aż takich jaj żeby zaryzykować 3 mln euro, bo przy kolejnej katastrofie Boss już nie będzie pytał kto...
Tylko gdzie tu jest przekroczenie budżetu skoro:
Odszedł Głowacki - kontrakt pewnie ok. 200 tyś. euro
Odszedł Jop - kontrakt pewnie ok. 130 tyś. euro
Odszedł Marcelo - kontrakt ok 200 tyś euro
Odszedł Alvarez - też pewnie kontrakt minimum 150 tyś. euro.
Odszedł Christow też pewnie z 100 - 150 tyś euro za sezon.
Odszedł Ba - pewnie ok. 100 tyś euro za sezon.

Pozyskaliśmy 3 młodych grajków których kontrakty pewnie są w granicach 100 tys euro. Żuraw pewnie też więcej niz 150 tyś. euro nie dostał. Do tego mamy wąską kadrę i z minimum 3.5 mln. euro zarobku na Marcelo.
Tak więc trochę kasy jest na pensje. Na dobry kontrakt 200- 250 tyś. euro przynajmniej dla dwóch graczy.
To nie są czasy Kuźby czy Dawidowskiego że mieliśmy w kadrze 30 zawodników i połowa nie grała. Teraz praktycznie każdy kto gra dostaje pieniądze. Ja tu nie widzę żadnych możliwości przekroczenia budżetu.
Odpowiedz cytując