janko04 napisał(a):

Witam !!
Termin na dziś miałem na godzinę 10:30. Wylosowali mnie o 11:36. Egzaminował mnie pan Władysław Wajda. Na placu wszystko bez problemu. Wyjechałem na miasto, w stronę ronda Dębie(tak się nazywa? Nie orientuje się w tamtych stronach). Potem po drogach osiedlowych jeździłem, parkowanie przodem, zawracanie, jazda po rondzie koło Galerii chyba, ze znakiem ustąp pierwszeństwa. Cały czas jak kierowałem, to się na mnie darł, że wrzucam 2 bieg za późno, że kierunkowskazy za wcześnie daje. Wróciłem do MORDu, zaparkowałem i przyszedł czas ogłoszenia wyniku. Ten o dziwo POZYTYWNY. A pan Wajda całkiem miły człowiek. Tak więc zdałem za 3 razem. Uffff. Teraz czekać trzeba troszkę na odbiór. A w tym momencie idę pić z tej szczęśliwej dla mnie okazji.
Z Wiślackim Pozdrowieniem,
|
Ciekawie definiujesz miłych ludzi

.
Dziś zapisałem się na egzamin na kat.C. Ktoś zdawał? Jakieś rady?