Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9300
Stary 14.07.2010, 14:29
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie? A pokaż mi w Polsce od 21 lat wolnym kraju jedna porządna autostradę. Pokaż mi jedną porządną stacje kolejową. Jedno normalne lotnisko, jedno normalne lodowisko. Czemu się nie przyglądnąć syf kiła i mogiła. A tacy jak ty patrzą i nie widzą. Dowodów potrzebują. Niech dowodem będzie ostatni wynik naszej nowej lepszej( bez Benhakera) "reprezentacji" piłkarskiej. I reakcja mediów, trenerów działaczy. "U nas to normalne" dostać w ci....e 6:0.
Ale o czym Ty piszesz, bo nie rozumiem? Co to ma do bzdury o ślubie siostry Bartoszewskiego z ssmanem, co skutkowało wyjściem Władysława z Oswiecimia?

Jachting - Nie dogadamy się, zapewne ze względu na punkt 3. Dla mnie to był przykład chorągiewki i syfu. Zwłaszcza, że są cytaty z Tuska, mówiące że wykorzystywanie śmierci Blidy to obrzydliwośc. No, ale sam o tym zapomniał,a i salon wolał nie przypominać, bo Mroczny Jarosław z Mordoru jeszcze by wygrał. M.in dlatego nie traktuję tych ludzi poważnie i z szacunkiem. Oczywiście wizyta Komorowskiego w Smoleńsku, w miejscu katastrofy, 2-3 tygodnie po calej operacji przywożenia ciał Ci 'umknęła', natomiast gdyby to Kaczyński z pompą złożył tam kwiaty to żyłka poszłaby połowie publicystów i artystów-aktorów. I wreszcie na koniec, dalej totalnie rozwala mnie zrzucanie odpowiedzialności na Jarka za jakieś artykuły dziennikarzy czy publicystów.

Czy ja oskarżam Tuska o to, że Wyborcza nie cofneła się przed niczym, żeby od razu udowodnić, że to Lech spowodował katastrofe? Czy oskarżam Tuska za babę z Lublina "tylko Palykot, Kaczor cham i obłuda'? Wyobrażasz sobie w ogole dyskusje w takiej sytuacji? Dla mnie to jest jakieś kuriozum. Każdy odpowiada za siebie, ewentualnie za kolege z partii.

A już w ogole tradycyjnie Kaczor jest cham i obłuda, bo nie odciał się od Pospieszalskiego, a PO ok bo nie dośc, że nie odcieła się od paru dziennikarskich żenad (4 lądowania, wina pilotów, masa artykułów przypominających ekscesy w Gruzji, by stworzyć wrażenie, że tu było na pewno to samo, sraczka o każdy przeciek pt 'kto był w kabinie', by tylko udowodnić, że Kaczyński kindżałem sterroryzował pilotów i przez to katastrofa) to jeszcze sama rzucała podobne teksty.

Dla mnie koniec tematu. Ty pewnie głosowałeś na Komorowskiego, więc musisz bronić przed samym sobą swój wybór i skutki. Ja nie muszę i niekomfortowo się czuję wykorzystując to.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011