Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1146
Stary 14.07.2010, 12:35
Witam !!
Termin na dziś miałem na godzinę 10:30. Wylosowali mnie o 11:36. Egzaminował mnie pan Władysław Wajda. Na placu wszystko bez problemu. Wyjechałem na miasto, w stronę ronda Dębie(tak się nazywa? Nie orientuje się w tamtych stronach). Potem po drogach osiedlowych jeździłem, parkowanie przodem, zawracanie, jazda po rondzie koło Galerii chyba, ze znakiem ustąp pierwszeństwa. Cały czas jak kierowałem, to się na mnie darł, że wrzucam 2 bieg za późno, że kierunkowskazy za wcześnie daje. Wróciłem do MORDu, zaparkowałem i przyszedł czas ogłoszenia wyniku. Ten o dziwo POZYTYWNY. A pan Wajda całkiem miły człowiek. Tak więc zdałem za 3 razem. Uffff. Teraz czekać trzeba troszkę na odbiór. A w tym momencie idę pić z tej szczęśliwej dla mnie okazji.

Z Wiślackim Pozdrowieniem,
Odpowiedz cytując