Salt The Fries napisał(a):

|
Polskiej piłce jeszcze dosyć daleko do Izraela w każdym aspekcie, a na pewno finansowym.
|
Wisła - Beitar 5:0. Tu widać jak daleko...Już nie mówię, że w dziedzinie infrastruktury stadionowej prawdopodobnie nie dogonią nas w ciągu najbliższych 20-stu lat. Może mam jeszcze dodatkowo porównać występy reprezentacji Polski i Izraela na arenie międzynarodowej w ostatnich 10-ciu latach? Te nasze kompleksy wręcz porażają...