Wyświetl pojedynczy post
sqallpl
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12208
Stary 13.07.2010, 22:56
filip74 napisał(a):Wyświetl post

Aż dziw bierze że jeszcze nikt tego nie skomentował .
Przy C też już parę stoi , lada chwila pewnie przykręcą kamery.
Ktos mnie oswieci co to za bolce? Pod kamery?
Odpowiedz cytując