Temat: Ale grzeje...
Wyświetl pojedynczy post
zordon
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 13.07.2010, 21:53
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Jedyna rada na upał to zimny prysznic i sporo wypitej wody
ale nie za zimny
Z tego co czytałem zimny prysznic tylko pogarsza sprawę - organizm myśli że jest gwałtowne ochłodzenie i zamiast oziębiać zaczyna ogrzewać... Wychodzisz spod prysznica i od razu znów jesteś mokry...

Ponoć najlepiej żeby woda była letnia.

A co do wody to niby oczywiste ale naprawdę trzeba pić... nawet jak się zdaje, że się nie chce. Dziś na moich oczach młoda dziewczyna zasłabła w tramwaju. Masakra... Dobrze, że chociaż studenci wyjechali i na basenach nie ma takich tłumów
zapraszam fanów trance ---> www.globaltrance.pl
Odpowiedz cytując