Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12206
Stary 13.07.2010, 21:51
filip74 napisał(a):Wyświetl post
Aż dziw bierze że jeszcze nikt tego nie skomentował .
Przy C też już parę stoi , lada chwila pewnie przykręcą kamery.
Bo nie ma czego komentować.
Wszyscy wiedzą, że ten stadion lepiej by zaprojektował przygłupi gimnazjalista z zaburzeniami postrzegania świata. [']

Skoro Wojtek O. nigdy nie projektował stadionu to nic nie wskazuje/wskazywało na to, że architekt od projektowania muru z betonu zaprojektuje razem ze swoją świtą nowoczesną arenę piłkarską. Szkoda, szkoda, szkoda.
Tylko kibice którzy stworzą niesamowitą atmosferę mogą ten stadion uratować przed wyśmianiem.
Odpowiedz cytując