Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29012
Stary 13.07.2010, 00:07
s1mone napisał(a):Wyświetl post
A jeśli mimo wszystko przegramy, to chyba jasne, że nawet 3 wzmocnienia nic by nie dały w kontekście dalszej gry w europejskich pucharach. Myślę, że w przypadku kolejnej Levadii poleciałoby 3/4 składu z Brożkami na czele. Cupiał już raz zrobił takie wietrzenie i wyszło na dobre.
Kiedy było to wietrzenie, które wyszło Wiśle na dobre?
Odpowiedz cytując