Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12130
Stary 12.07.2010, 19:47
rav napisał(a):Wyświetl post
Piotr, a co tam jest na tej zachodniej? Np. na najwyższym poziomie? Wiem, że wklejałeś plany, ale nie chce mi się tego rozszyfrowywać.
Na najwyższym poziomie są pomieszczenia komentatorów, platformy kamer, studia TV, pomieszczenie dowodzenia stadionem, pomieszczenie speakera, ochrona, serwery + oczywiście toalety, windy, catering. Ta kondygnacja to mózg całego stadionu.
Na +3 jest strefa robocza mediów od jednego do drugiego brzegu trybuny będą biurka dla fotografów i dziennikarzy, prosto z tej kondygnacji jest wyjście na sektor prasy na trybunie zachodniej.
+2 to strefa kibiców z II poziomu trybun - hall, toalety, pierwsza pomoc i kioski gastronomiczne (o ile doczekają się realizacji)
+1 strefa VIP - skyboxy, loża prezydencka, hall, restauracja
00: strefa kibiców z I poziomu trybun, toalety, pierwsza pomoc, kioski gastronomiczne
-1: parking, zaplecze gastronomii, pomieszczenia techniczne, szatnie drużyn, szatnie sędziów, trenerów, pomieszczenia kontroli antydopingowej, pomieszczenia pracowników.
Rozplanowanie i wykorzystanie przestrzeni wewnątrz trybun nie jest po prostu zrobione odpowiednio.
Odpowiedz cytując