rav napisał(a):

|
Piotr, a co tam jest na tej zachodniej? Np. na najwyższym poziomie? Wiem, że wklejałeś plany, ale nie chce mi się tego rozszyfrowywać.
|
Na najwyższym poziomie są pomieszczenia komentatorów, platformy kamer, studia TV, pomieszczenie dowodzenia stadionem, pomieszczenie speakera, ochrona, serwery + oczywiście toalety, windy, catering. Ta kondygnacja to mózg całego stadionu.
Na +3 jest strefa robocza mediów od jednego do drugiego brzegu trybuny będą biurka dla fotografów i dziennikarzy, prosto z tej kondygnacji jest wyjście na sektor prasy na trybunie zachodniej.
+2 to strefa kibiców z II poziomu trybun - hall, toalety, pierwsza pomoc i kioski gastronomiczne (o ile doczekają się realizacji)
+1 strefa VIP - skyboxy, loża prezydencka, hall, restauracja
00: strefa kibiców z I poziomu trybun, toalety, pierwsza pomoc, kioski gastronomiczne
-1: parking, zaplecze gastronomii, pomieszczenia techniczne, szatnie drużyn, szatnie sędziów, trenerów, pomieszczenia kontroli antydopingowej, pomieszczenia pracowników.
Rozplanowanie i wykorzystanie przestrzeni wewnątrz trybun nie jest po prostu zrobione odpowiednio.