Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2130
Stary 11.07.2010, 22:41
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że nie powinna go miec, bo z boiska powinien wyleciec jeszcze przed dogrywką, ale ofc sędziowie jak zwykle oszczędzają Hiszpanów, ale Holendrom dawał kartki za byle co.
Tylko że van Bommel to jak dla mnie na czerwoną też ostro pracował bo kilka wejść w nogi rywala zasługiwało na żółtą. Karate de Jonga też mogło się skończyć czerwoną i tyle dobrze że Xabi mógł kontynuować grę.
Co do finału to głównie walka ale mimo wszystko kilka sytuacji które powinny zakończyć się bramkami.
Odpowiedz cytując