arrosmay napisał(a):

|
Tyle, że nie powinna go miec, bo z boiska powinien wyleciec jeszcze przed dogrywką, ale ofc sędziowie jak zwykle oszczędzają Hiszpanów, ale Holendrom dawał kartki za byle co.
|
Tylko że van Bommel to jak dla mnie na czerwoną też ostro pracował bo kilka wejść w nogi rywala zasługiwało na żółtą. Karate de Jonga też mogło się skończyć czerwoną i tyle dobrze że Xabi mógł kontynuować grę.
Co do finału to głównie walka ale mimo wszystko kilka sytuacji które powinny zakończyć się bramkami.