_barszczu napisał(a):

|
ten nowy tekst z skwk rzuca troszkę inne światło na sprawę Małeckiego
|
tak rzuca inne światło , skwk jeszcze bardziej się ośmiesza
Kasper obgadywał Małeckiego , rozmawiając o nim z asystentem - a to plotkara!
mówił że jest nieprzygotowany do sezonu - 'dyskredytował ' go tak, że powinien mu naj****
Kasperczak jest dwulicowy - bo nie przyznał się Małeckiemu o rozmowie z asystentem
Kasperczak jest gnida , bo powiedział mediom o odmowie gdy Małeckiego
skwk uważa najwyraźniej swoich czytelników za szarą mase , która ślepo wierzy w każde ich słowo , tak trzymać