Pablo84 napisał(a):

Wisła jest samowystarczalnym klubem od 2005 roku, więc co to za nowość?
AYALA, proszę cię skończ z tą demagogią i malkontenctwem.
|
tak tak, samowystarczalny klub corocznie zasilany 5 bańkami od wujka Bogusia za reklame firmy kablowej.