Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28919
Stary 11.07.2010, 15:38
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Wisła jest samowystarczalnym klubem od 2005 roku, więc co to za nowość?
AYALA, proszę cię skończ z tą demagogią i malkontenctwem.
tak tak, samowystarczalny klub corocznie zasilany 5 bańkami od wujka Bogusia za reklame firmy kablowej.
Odpowiedz cytując