Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28855
Stary 10.07.2010, 13:59
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Cleber - kończy kariere
Żurawski , jest u nas od kilku tygodni i już ktoś alarmuje że kończy mu się kontrakt ?
Cikos to samo
Sobol , Singlar - obawiam się że ze względu na zaawansowany wiek jest to ich ostatni sezon w druzynie , ale mogę się mylic
Piotr Brożek i Diaz - trzeba przedłużyć
Pawełek ?

Janik , Czekaj , Kubowicz , Chrapek , Rado , Jarosiński to nie są piłkarze pierwszej druzyny ( albo nie stanowią o jej sile )
Cleber jest oczywistością.
Żuraw, Cikos - wiem ,ze są od niedawna, ale faktem jest, że w tym roku kończą się ich kontrakty
Sobola powinniśmy zostawic jeśli nie znajdziemy zastępcy na co najmniej rok, Singlar to głównie zależy od Cikosa
Pietia i Diaz - wiadomo.
Pawełek - zagadka.
Młodzi - co z tego, że nie stanowią o jej sile. Myśląc o przyszłości należy im się przyjrzeć i albo zostawiamy, albo żegnamy bez żalu.
Odpowiedz cytując