Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28854
Stary 10.07.2010, 13:48
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Co do transferów to warto też zwrócic uwagę, że kilku naszym zawodnikom kończą się kontrakty w czasie trwania sezonu, lub po jego zakończeniu. M.in. Jarosińskiemu, Pawełkowi, Cleberowi, Singlarowi, Kubowiczowi, Pietii, Cikosowi, Czekajowi, Janikowi, Sobolewskiemu, Diazowi, Chrapkowi, Rado i Żurwaskiemu, z czego priorytetem powinno byc przedłużenie umów z większością tych zawodników.
Cleber - kończy kariere
Żurawski , jest u nas od kilku tygodni i już ktoś alarmuje że kończy mu się kontrakt ?
Cikos to samo
Sobol , Singlar - obawiam się że ze względu na zaawansowany wiek jest to ich ostatni sezon w druzynie , ale mogę się mylic
Piotr Brożek i Diaz - trzeba przedłużyć
Pawełek ?

Janik , Czekaj , Kubowicz , Chrapek , Rado , Jarosiński to nie są piłkarze pierwszej druzyny ( albo nie stanowią o jej sile )
Odpowiedz cytując