Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28817
Stary 09.07.2010, 22:43
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Wolfy ja wiem że jestes tutaj modem, Bogiem, bożkiem, Allahem, Jezusem (niepotrzebne skreslic) Ponad prawem itd ale kim ty ku..wa jestes w realu aby tak pisac na naszego zawodnika? Co osiągnąłeś oprócz tego że cenzurujesz wpisy innych? To jest Twoje jedyne osiągnięcie? TO GRATULUJE GŁUPOTY. Na więcej nie zasłużyłeś.
Odpuść - takich ludzi jak wolfy jest znacznie więcej jakieś 80% społeczeństwa niestety.
#^$ z tego że Wojtek naprawdę jest czołowym polskim prawoskrzydłowym, z naprawdę dobrą wrzutką, fajnym strzałem i dobrą techniką (ok brak mu dynamiki, ale nie każdy skrzydłowy jest sprinterem- przykład Gigs). Ba w wielu meczach rundy wiosennej był wręcz najlepszym piłkarzem ofensywnym w zespole najbardziej ciągnącym grę mimo że ta się nie układała. Naprawdę nie pojmuję jak ludzie mogą tak naskakiwać na Wojtka - banda szyderców bez szkoły.

Niestety zawsze muszą mieć jakiegoś kozła ofiarnego - jak nie brożek x lat temu, to potem Ćwielong, Zieńczuk, Cantoro, Jop, Pawełek itd. - Wszystko dobrzy piłkarze - wszyscy w tej chwili byli by dla Wisły dużymi wzmocnieniami. Ale taki jest kibic w Polsce niestety - gówno się zna a szczeka.

I oszczędźcie proszę kolejnych pyskówek o tym jak to jestem ślepy/niedorozwinięty/zboczony żeby bronić naszego zawodnika. Oszczędźcie kolejnych 200 postów wyśmiewającego Łobodzińskiego i jego "słabe wrzutki z pod kolana". Nie piszę tego żeby wyperswadować wam że się mylicie - wiem że to na darmo. Piszę do tej garstki bez klapek na oczach którzy potrafią docenić piłkarza nawet w trudnych momentach, a przynajmniej potrafią uszanować piłkarzy swojego klubu. Niech wiedzą że nie są jedynymi że to nie oni oszaleli zachowując trochę kultury i zdrowego rozsądku.

Na koniec chciałem napisać jeszcze:

DZIĘKI WOJTEK ZA ZAANGAŻOWANIE W MECZACH, ĆWICZ DALEJ I TRENUJ NIE ZWAŻAJ NA UJADANIE PSÓW, SĄ KIBICE KTÓRZY SIĘ SZANUJĄ I DOCENIAJĄ, TAK JAK POTRAFIĄ CIĘ DOCENIĆ TRENERZY I WSZYSCY CI KTÓRZY NAPRAWDĘ ZNAJĄ SIĘ NA PIŁCE. NIE MUSISZ NIC NIKOMU UDOWADNIAĆ, GRAJ SWOJE - NIE WAŻNE CZY DOCENI CIE STADO BARANOW, JA BĘDĘ OKLASKIWAŁ TWOJE KAŻDE UDANE ZAGRANIE. PRZYGOTUJ SIĘ DOBRZE DO SEZONU A MOŻESZ BYĆ ZNOWU NAJLEPSZYM SKRZYDŁOWYM W LIDZE
Powód: błędy
Ostatnio edytowane przez Angmir : 09.07.2010 o godz. 22:48.
Odpowiedz cytując