Marszałek napisał(a):

Z całym szacunkiem,ale Uche to był kawał gracza i rozłąka z nami krzywdy mu nie zrobiła. Ostatnio dwa gole na Mundialu.
Kosowski to samo. Zagrał w LM. A Małecki to przy nich żaden piłkarz. Co on ma?Dośrodkowania Kosowskiego,czi kiwkę Uche? Facet robi dużo szumu wokół siebie i tyle. A w jego przypadku to Wisła mu jest bardziej potrzebna niż on Wiśle. Na zachodzie,wschodzie takich jak on to na pęczki.
|
Chciałbym Marszałku żebyś jako prawdziwy kibic Wisły, te
"pęczki" pokazał naszemu Zarządowi. Najlepiej z kartą na ręku. Może uda się kogoś złapać? Wierzę że nie odmówisz pomocy klubowi w ciężkich chwilach
Wiadomo że Małecki to nie Uche i nie Kosowski (inna para kaloszy) - więc ameryki nie odkryłeś, ale my też mamy na dzień dzisiejszy takich piłkarzy że piłkarz klasy Peszki (czyli Małecki) jest dla nas ważnym ogniwem. Iluż My mamy lepszych? Jirsak? Kirm? Boguski? Łobo? Bez żartów. Ciężko znaleźć w naszej kadrze dobrych kopaczy po sprzedaniu Marcelo. Więc Peszko upss Małecki jest dla nas ważnym piłkarzem. Nie siej propagandy!
Ja rozumiem że lubisz błyszczeć ale mówimy o obecnej Wiśle a tu gwiazd nie ma. Mówimy o 2 strzelcu zespołu i drugim asystującym w zespole. Jak będziemy sprowadzać dobrych graczy to Małecki nie będzie nam potrzebny. Na razie niestety ale na bezrybiu i rak ryba
PS
Nie usprawiedliwiam zachowania Małeckiego, tylko uważam że nadużyciem jest popierdywanie że to cienki piłkarz. Tak przy Kosowskim cienki ale Kirma zjada na śniadanie.