Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3122
Stary 09.07.2010, 17:32
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Cleber - pisałem w innym wątku - to żywa legenda forum (stąd niektórzy nie widzą faktów), ale kompletnie bez formy, niestety ale chyba Cleber reaktywacja może się nie udać Zarządowi i będą musieli jednak kogoś kupić
On miał być tylko wzmocnieniem kadry, rezerwowym. Potem przyszła jednak defen... Wróć! Ofensywa transferowa i zostaliśmy z "lekko" przemodelowaną obroną.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując