Ogryzek napisał(a):

Cleber - pisałem w innym wątku - to żywa legenda forum (stąd niektórzy nie widzą faktów), ale kompletnie bez formy, niestety ale chyba Cleber reaktywacja może się nie udać Zarządowi i będą musieli jednak kogoś kupić
|
On miał być tylko wzmocnieniem kadry, rezerwowym. Potem przyszła jednak defen... Wróć! Ofensywa transferowa i zostaliśmy z "lekko" przemodelowaną obroną.