JarTSW napisał(a):

|
Jak Ty porównujesz Brożka, Boguskiego i Żurawia z Mikołajczakiem i Chrapkiem (i wychodzi Ci remis :x) to naprawdę, powinieneś się mocno walnąć w łeb.
|
Dlatego nawet mi się nie chce odpowiadać na te "argumenty".
Nie mam po prostu sił....
Jeszcze tylko zapytam.
Czy którykolwiek z Was, wiedział COKOLWIEK o którymś z nowych zawodników Legii?Ile to razy miała Legia nam zagrażać.Poza tym, oni już się wyszumieli.Kupią co najwyżej tego z Arki, do Wisły transfery i to porządne dopiero przed nami.
Co osiągneli wcześniej gracze Bełchatowa przychodzący do tej Polonii ?
Czym jest Lewandowski, w porównaniu do Wichniarka, który w poprzednim sezonie zagrał w 19 meczach, generalnie ogony i strzelił AŻ 0 bramek....