zim zum napisał(a):

A widziałeś go w innych meczach żeby mieć jakiekolwiek odniesienie? Bo może faktycznie jest
nie w formie ale może to być jego
najlepsza forma?
Ja tam będę oceniał nowe nabytki po kilku oficjalnych meczach, nie sparingach. Teraz to takie wróżenie z fusów
BTW
Cleber - pisałem w innym wątku - to żywa legenda forum (stąd niektórzy nie widzą faktów), ale kompletnie bez formy, niestety ale chyba
Cleber reaktywacja może się nie udać Zarządowi i będą musieli jednak kogoś kupić
