Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5906
Stary 09.07.2010, 12:52
kot napisał(a):Wyświetl post
Zajebiście. Mierny ale wierny Łobodziński wygrał rywalizację z Małeckim. Nie dziwię się że Cupiał nigdy nie oglądał Wisły w LM a teraz chyba, może zapomnieć o mistrzostwie. Sednem sprawy nie jest Małecki, ale Łobodziński. Gdybym ja miał przegrać rywalizację z kimś klasy Łobodzińskiego, także bym nie wytrzymał psychicznie. Winię tutaj bezwzględnie Kasperczaka za stawianie na przepłacanego, beznadziejnego Łobodzińskiego, bo to jest prawdopodobnie, meritum protestu Małeckiego i ja się tutaj akurat z nim zgadzam w 1906 %. ).
Nawet jeżeli jest tak, jak napisałeś, chociaż tego nie wiemy, to zajebistą koncepcję przedstawiłeś. Niech piłkarze sami sobie skład wybierają. Będą decydować kto na ławce, a kto w "podstawowym" i mogą grać. Europa nasza...a jak się nie uda, to trenera zwolnimy Przyjdzie następny....ale jaki następny, bo już wybierać nie ma komu...

kot czy to Ty pisałeś, czy ktoś Ci się na konto włamał
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując