murray napisał(a):

|
Wisła istniała bez Małeckiego i bez niego istnieć będzie. Dlatego nie warto dać sobie wejść na głowę i pozwolić średniemu piłkarzowi ze zbyt wybujałym ego rządzić w szatni tylko dlatego, że jest lepszy od drugiego zawodnika na tej pozycji.
|
I tu jest właśnie sedno sprawy : "średniego piłkarza" - otóż wielu już go wykreowało na wielką gwiazdę a póki co jest to właśnie dokładnie "średni piłkarz" - każdy widzi ile robi zamieszania ale mało kto weryfikuje to pod kątem efektywności.