Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5893
Stary 09.07.2010, 12:28
murray napisał(a):Wyświetl post
Wisła istniała bez Małeckiego i bez niego istnieć będzie. Dlatego nie warto dać sobie wejść na głowę i pozwolić średniemu piłkarzowi ze zbyt wybujałym ego rządzić w szatni tylko dlatego, że jest lepszy od drugiego zawodnika na tej pozycji.
I tu jest właśnie sedno sprawy : "średniego piłkarza" - otóż wielu już go wykreowało na wielką gwiazdę a póki co jest to właśnie dokładnie "średni piłkarz" - każdy widzi ile robi zamieszania ale mało kto weryfikuje to pod kątem efektywności.
Odpowiedz cytując