Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5823
Stary 09.07.2010, 09:36
JacaTS napisał(a):Wyświetl post
A po co Sobolewski ma go umoralniac czy prac po pysku? Nowi koledzy, stojacy za pewna flaga, powinni mu jednoznacznie dac do zrozumienia, ze nie beda tolerowac takich szczeniackich akcji. Mysle, ze sposob po stokroc efektywniejszy niz rozmowa chocby z samym Cupialem.
Na pranie po pysku to już za późno jest, ale fakt faktem - powinno w szatni to być załatwione. Sobol jest nowym kapitanem i warto, aby wziął na siebie razem z Kasperczakiem ciężar utrzymania drużyny w ryzach nie tylko na boisku, ale i w szatni.

Sprawa jest prosta - za dużo mamy fochantów i gwiazdorów, za mało prawdziwych mężczyzn w szatni. Nie wyobrażam sobie, by za Kałużnego taki Małecki sobie pozwolił na coś takiego.

Ogółem co by to nie było powodem, dla którego nie pojawił się na murawie, jeśli zrobił to z własnej woli - powinien tak jak w normalnej robocie dostać za to po pi..., po kasie, a starsi koledzy powinni mu wskazać miejsce w szeregu.
Odpowiedz cytując