|
A po co Sobolewski ma go umoralniac czy prac po pysku? Nowi koledzy, stojacy za pewna flaga, powinni mu jednoznacznie dac do zrozumienia, ze nie beda tolerowac takich szczeniackich akcji. Mysle, ze sposob po stokroc efektywniejszy niz rozmowa chocby z samym Cupialem.
Tylko Wisła Ukochana Wisła
|