For_FuN_ napisał(a):

|
Skad tyle komentarzy negatywnych, skoro nie znamy calej sytuacji?! Zeby nie zrobilo sie niektorym glupio, kiedy poznamy powody, ktorymi sie kierowal. Moze poprostu Malecki mial wazne powody osobiste...wiadomo, ze pilka nie jest w zyciu najwazniejsza...
|
Mam osobiste problemy - idę do trenera przed meczem, wyjaśniam, że mam problem, proszę o zwolnienie - koniec sprawy. A nie stroję focha bo mi nagle przepadło miejsce w pierwszej jedenastce, które przecież miałem już dożywotnio zagwarantowane bo ja jestem Patryk, Patryk Małecki.