For_FuN_ napisał(a):

|
Moze poprostu Malecki mial wazne powody osobiste...wiadomo, ze pilka nie jest w zyciu najwazniejsza...
|
Tyle że z tego co się orientuje on normalnie był na ławce rezerwowych, tylko strzelił focha jak mu Kasperczak kazał się rozgrzewać.
Generalnie rzecz biorąc to jeszcze tego problemu nam brakowało..