|
Sprzedanie go teraz za marne chocby 500 tys euro bedzie jednym z najwiekszych wpadek w historii transferow Wisly... to nasza przyszlosc w formie finansfowej i sportowej.. jaki jest to jest, ale ciagnie czasem ta druzyne i przed nim wielka przyszlosc ( i w chu.. mamony mozemy na nim zbic) jednakze jesli potwierdzi sie ze cos jest na rzeczy (na razie nie osadzam chlopaka bo nie mam podstaw, a niektorzy juz gownem chlopa obrzucili nie wiedzac o co tak na prawde poszlo...) no to bedzie wielka szkoda... pozbywac sie takiego pilkarza.. ale coz, skoro tak to ma wygladac nie ma innego wyboru, rezerwy nic nie dadza, bo stoczy sie na dno, niech lepiej pojdzie do jakiegos klubu (jesli bedzie wymagac tego sytuacja, do czego oczywiscie mam nadzieje ze nie dojdzie) i sie rozwija, jestem pewien ze jeszcze o nim uslyszymy i nie bedzie on mial przywdzianej koszulki Piasta Gliwice..
co do moich analiz, to na pewno nie chodzi o transfer... moze sie w****il ze go pominal na 1 polowe.. kij wie.. trzeba poczekac na oficjalna informacje..
ja osobiscie Malego zawsze cenilem i chcialbym sie go za szybko nie pozbywac... szkoda by bylo.. ale jeszczw wiekszy bol ze do takich nieporozumien dochodzi.. mam nadzieje ze sobie to wyjasnia.. bo jak jeszcze Maly odejdzie to zostanie Sobol, i Brozkowie.. cala reszta to albo nowi, albo z przypadku, jacys tacy na chwile.. nie robia na mnie wrazenia (nie chodzi o poziom sportowy) , po prostu nie odczuwam ze to ta Wisla (jako druzyna..), jakos tak pusto sie zrobi.. i trudno sie juz nawet teraz w tym odnalezc..
nie licze Clebera czy Zurawskiego, to byly przewrotki , a i swoje lata juz maja..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 08.07.2010 o godz. 23:02.
|