SpoXsteR napisał(a):

mav23
bedziecie pod koniec robic jakas zlaczke (wygladzac) dachow naroznika z pozostala trybuna?
http://i46.tinypic.com/xpu1j6.jpg
http://i48.tinypic.com/346ro04.jpg
oficjalna strona Wisly kiedys pisala ze to bedzie jakas zlaczane zeby ten przerywnik nie rzucal sie w oczy.. i zeby tez nie przedostawala sie przez ta szczeline woda itp
ale z nimi to roznie bywa..
|
Nie mam zielonego pojęcia - szczerze to nawet mi do głowy nie przyszło że tam coś takiego jest i że trzeba to jakoś zasłonić. Poruszę temat ale wydaje mi się że na razie jest jednak kilka innych ważniejszych spraw do rozwiązania.