Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11869
Stary 07.07.2010, 15:19
mav23
bedziecie pod koniec robic jakas zlaczke (wygladzac) dachow naroznika z pozostala trybuna?
http://i46.tinypic.com/xpu1j6.jpg
http://i48.tinypic.com/346ro04.jpg

oficjalna strona Wisly kiedys pisala ze to bedzie jakas zlaczane zeby ten przerywnik nie rzucal sie w oczy.. i zeby tez nie przedostawala sie przez ta szczeline woda itp
ale z nimi to roznie bywa..

co do asfaltu
http://i45.tinypic.com/15xmqmp.jpg (foto: SKWK)

kamizeleczki Poldim

Cytat:
Uznaniem Klientów naszej Spółki cieszą się od lat emulsje asfaltowe, asfalty modyfikowane i mieszanki mineralno-asfaltowe na zimno (QPR 2000, TAR-CAN 2001) oraz wyroby betonowe i galanteria betonowa.
bla, bla, bla...
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 07.07.2010 o godz. 15:31.
Odpowiedz cytując