mav23
bedziecie pod koniec robic jakas zlaczke (wygladzac) dachow naroznika z pozostala trybuna?
http://i46.tinypic.com/xpu1j6.jpg
http://i48.tinypic.com/346ro04.jpg
oficjalna strona Wisly kiedys pisala ze to bedzie jakas zlaczane zeby ten przerywnik nie rzucal sie w oczy.. i zeby tez nie przedostawala sie przez ta szczeline woda itp
ale z nimi to roznie bywa..
co do asfaltu
http://i45.tinypic.com/15xmqmp.jpg (foto: SKWK)
kamizeleczki Poldim
Cytat:
Uznaniem Klientów naszej Spółki cieszą się od lat emulsje asfaltowe, asfalty modyfikowane i mieszanki mineralno-asfaltowe na zimno (QPR 2000, TAR-CAN 2001) oraz wyroby betonowe i galanteria betonowa.
bla, bla, bla...
|