murray napisał(a):

W moim przekonaniu Majchrowski mimo wszystko wejdzie do drugiej tury... I wcale może nie być tak łatwo, żeby ktokolwiek pozbawił go prezydenckiego stołka...
W mojej ocenie spora część wyborców na poziomie samorządowym nie kieruje się jednak preferencjami partyjnymi, a stawia na człowieka.
Osobiście wiążę duże nadzieje z Kracikiem. Co prawda Kraków to nie Niepołomice, ale uważam, że warto dać mu szansę.
Natomiast Duda to osoba dla większości wyborców anonimowa, dlatego już na starcie będzie miał bardzo ciężko o korzystny wynik. Pewną pulę głosów stałych wyborców PiS będzie miał zapewne zapewnioną, ale to bez wątpienia nie wystarczy do wygrania wyborów. Ciężko powiedzieć, czy wystarczy w ogóle, aby wejść do drugiej tury...