Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6940
Stary 06.07.2010, 22:15
Gdybym był naprawdę bogaty - ale tak dobrze bogaty to bym kupił do Wisły Forlana i płacił mu 12 mln Euro tak by grał w Wiśle do 50tego roku życia. Ten koleś jest niesamowity... jest jak wino - im starszy tym lepszy a rysy wieku w ogole nie widać a przecież 30tka na karku.
Odpowiedz cytując