Gdybym był naprawdę bogaty - ale tak dobrze bogaty

to bym kupił do Wisły Forlana i płacił mu 12 mln Euro tak by grał w Wiśle do 50tego roku życia. Ten koleś jest niesamowity... jest jak wino - im starszy tym lepszy a rysy wieku w ogole nie widać a przecież 30tka na karku.