cinekw napisał(a):

|
Spokojnie, na pewno kogoś kupimy, lepiej spokojnie przemyśleć sprawe i wybrać odpowiedniego kandydata, niż kupić kogoś w pośpiechu żeby szybko załatać dziurę. Jeszcze mamy troche czasu.
|
Ja jesten bardzo spokojny.
Tylko sie zastanawiam ile mizna czekac jak za 8 dni mecz.
Chyba ze nie ma cisnienia w klubie na puchary...