Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11725
Stary 05.07.2010, 21:53
licoo napisał(a):Wyświetl post
W tym momencie to bym chciał żeby Cupiał się wkurzył i powiedział że jego drużyna nie będzie grać na tym stadionie. On wyłoży kasę, wykupi np tereny Wawelu i wybuduje tam zajebisty stadion. A na tym moglibyśmy pograć np jakieś 2 lata dopóki nie wybudują nowego, lepszego. Ciekawe co wtedy by Majchrowski i jego świta zrobili, błagali by na kolonach żeby Cupiał tego nie robił
nic.nie wydaliby pozwolenia na budowę.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując