licoo napisał(a):

W tym momencie to bym chciał żeby Cupiał się wkurzył i powiedział że jego drużyna nie będzie grać na tym stadionie. On wyłoży kasę, wykupi np tereny Wawelu i wybuduje tam zajebisty stadion. A na tym moglibyśmy pograć np jakieś 2 lata dopóki nie wybudują nowego, lepszego. Ciekawe co wtedy by Majchrowski i jego świta zrobili, błagali by na kolonach żeby Cupiał tego nie robił
|
pomijając fakt, że Cupiał chyba nie ma tych kilkuset milionów na stadion, to pomysł dobry

mógłby wykupić tereny od Nadwiślanu np.
