Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11722
Stary 05.07.2010, 21:49
W tym momencie to bym chciał żeby Cupiał się wkurzył i powiedział że jego drużyna nie będzie grać na tym stadionie. On wyłoży kasę, wykupi np tereny Wawelu Kraków i wybuduje tam zajebisty stadion. A na tym moglibyśmy pograć np jakieś 2 lata dopóki nie wybudują nowego, lepszego. Ciekawe co wtedy by Majchrowski i jego świta zrobili, błagali by na kolonach żeby Cupiał tego nie robił
Ostatnio edytowane przez licoo : 05.07.2010 o godz. 21:53.
Odpowiedz cytując