Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9123
Stary 05.07.2010, 19:38
kreseq napisał(a):Wyświetl post

Jestem ciekawy kiedy tego debila PO wywali na zbity pysk bo im ostra siare robi
Ja myślę że platforma poznała się na ustroju demokratycznym i doskonale wiedzą że Palikot im nabija poparcie.


Fanatyk R22 napisał(a):Wyświetl post
Jesteś z Krakowa, więc nawet nie wiesz jakie zacofanie panuje na wsiach i w małych miejscowościach, Ty tutaj masz wybór głosowania za JK lub BK.. my tam nie mamy.. bo na każdym kroku wszystko co PO jest wyklinane i żyjąc w takiej obłudzie nie dziwię się, że ta mniej wykształcona część społeczeństwa, która zostaje na wschodzie głosuje tak jak głosuje - bo nie wie, że może być lepiej.
E to u nas jest jeszcze lepiej bo było 10 kandydatów w pierwszej turze. Rozumiem że w takim razie na studiach nie tolerujecie wyborców PiS i są oni gorsi.