kreseq napisał(a):

Jestem ciekawy kiedy tego debila PO wywali na zbity pysk bo im ostra siare robi
|
Ja myślę że platforma poznała się na ustroju demokratycznym i doskonale wiedzą że Palikot im nabija poparcie.
Fanatyk R22 napisał(a):

|
Jesteś z Krakowa, więc nawet nie wiesz jakie zacofanie panuje na wsiach i w małych miejscowościach, Ty tutaj masz wybór głosowania za JK lub BK.. my tam nie mamy.. bo na każdym kroku wszystko co PO jest wyklinane i żyjąc w takiej obłudzie nie dziwię się, że ta mniej wykształcona część społeczeństwa, która zostaje na wschodzie głosuje tak jak głosuje - bo nie wie, że może być lepiej.
|
E to u nas jest jeszcze lepiej bo było 10 kandydatów w pierwszej turze. Rozumiem że w takim razie na studiach nie tolerujecie wyborców PiS i są oni gorsi.