Markus napisał(a):

Majchrowskiemu i spółce trzeba będzie koniecznie w wyborach odpowiednio "podziękować" za wszystkie błedy, krętactwa, puste obietnice i klamstwa dotyczące naszego stadionu. Za katastrofalny nadzór, żałosne zapewnienia, iście komunistyczne podejście.
Dziwi mnie też po raz kolejny, dlaczego ani klub, ani media, ani nikt nie rozpętał jeszcze burzy dotyczącej braku jakiejkolwiek aktywności w dostosowaniu trybuny północnej do wymogów? Dlaczego ciągle pojawiające się wpadki, obnażana niekompetencja, tolerowanie opieszałości nie są nigdzie szeroko piętnowane? Dlaczego kibice nie robią nic, by cokolwiek tu zmienić, skoro wszyscy inni mają to głeboko w d.....ie?
|
Media juz powoli pisza, co do klubu o ile pamietam w Wisle jest zalecenie Cupiala by klubu nie mieszac do polityki. Przypomne sytuacje o zwolnieniu rzecznika Wisly po liscie otwartym w sprawie ustawy antyhazardowej.. wiec raczej to jest pytanie do Cupiala