Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9118
Stary 05.07.2010, 19:10
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Przyjeżdżacie z wiosek do miasta i myślicie, że będziecie mniej wioskowi, jeśli zagłosujecie za kandydatem na którego głosują "młodzi wykształceni z wielkich miast"?

Tyle w temacie.


ps. wydźwięk mojej wypowiedzi jest celowo przejaskrawiony, mam nadzieję, że nikt nie odbierze tego inaczej.
raczej wyrywamy się z III świata, gdzie każdy każdego zna, gdzie najwięcej do powiedzenia ma ksiądz (notabene namawia do głosowania za PiS'em), gdzie świat zatrzymał się w latach 80, gdzie nie idąc w niedziele do kościoła jesteś uważany za szatana itp..

idziemy do Krakowa.. widzimy, że świat może być fajniejszy, lepszy, przyjaźniejszy.. z wieloma atrakcjami.. i powiedz mi jak tu nie zmienić zdania na temat NAMAWIANIA księży do głosowania za Jarkiem Kaczyńskim?

Jesteś z Krakowa, więc nawet nie wiesz jakie zacofanie panuje na wsiach i w małych miejscowościach, Ty tutaj masz wybór głosowania za JK lub BK.. my tam nie mamy.. bo na każdym kroku wszystko co PO jest wyklinane i żyjąc w takiej obłudzie nie dziwię się, że ta mniej wykształcona część społeczeństwa, która zostaje na wschodzie głosuje tak jak głosuje - bo nie wie, że może być lepiej.