Wyświetl pojedynczy post
pchelas
Senior Member
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28119
Stary 05.07.2010, 14:55
Niebieski1920 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak z Sobiechem, ale z zieciem Sadloka pracuje moj dobry kumpel i Sadlok w Ruchu chce zostac.
Kurna to nieźle, że Sadlok już córkę wydał za mąż
Powód: Ah, Krissu szybszy...
Ostatnio edytowane przez pchelas : 05.07.2010 o godz. 14:56.
Odpowiedz cytując