Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Svartis
Senior Member
Od: 12.2006
Offline
#
2592
05.07.2010, 13:01
trial
napisał(a):
Jaki macie status w rejestracji na AGH? Pojawiły się już wasze wyniki na stronie?
Mają sie pojawic dopiero 6 lipca, gdy OKE udostepni wyniki matur uczelniom. Przynajmniej tak na stronie AGHu piszą
Svartis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Svartis
Znajdź inne posty napisane przez Svartis