Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11627
Stary 05.07.2010, 12:52
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Siedzicie w tym wątku,nonstop krtykujecie a wyskakujecie,że jedna kolumna będzie czerwona a reszta niebieska... Ogarnijcie się.
PS Mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi i nie muszę Wam tłumaczyć.
Ja wiem że tobie wszystko obojętne byleby stadion stał i się nie zawalił, ale jak się płaci to trzeba wymagać, a nie tak że gdy niebieskich zabraknie to uzupełniają czerwonymi. Jak białych by zabraklo to też powinni czerwonymi uzupełniać?
No przecież ten projekt tych krzesełek się całości nie trzyma.
Nie może być tak że w jednym kwadraciku krzesełek jedna kolumna czerwona a dwa sektory obok 2 kolumny (o ile dobrze widzę)
Odpowiedz cytując