yoda79 napisał(a):

Siedzicie w tym wątku,nonstop krtykujecie a wyskakujecie,że jedna kolumna będzie czerwona a reszta niebieska... Ogarnijcie się.
PS Mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi i nie muszę Wam tłumaczyć.
|
Ja wiem że tobie wszystko obojętne byleby stadion stał i się nie zawalił, ale jak się płaci to trzeba wymagać, a nie tak że gdy niebieskich zabraknie to uzupełniają czerwonymi. Jak białych by zabraklo to też powinni czerwonymi uzupełniać?
No przecież ten projekt tych krzesełek się całości nie trzyma.
Nie może być tak że w jednym kwadraciku krzesełek jedna kolumna czerwona a dwa sektory obok 2 kolumny (o ile dobrze widzę)