Niektorzy rysuja "ciekawy" obraz naszego klubu...nie dosc, ze pilkarze sa wazniejsi od trenera(potrafia zwolnic Petrescu), to teraz sie okazuje, ze dyktuja warunki prezesowi(nt. ewentualnego transferu). Kontrakty do czegos zobowiazuja, jesli mowimy o profesjonalizmie. Nie moge tez sobie wyobrazic, jak ktos moze popierac polityke opierajaca sie na burzeniu i wyprzedaniu praktycznie calej formacji obronnej? To sa dorazne korzysci finansowe, bo nie musze chyba mowic, jaka strata bedzie brak tytulu MP i brak dobrych wystepow w europejskich pucharach(i to sie nie zbilansuje)...a jesli sprzedajemy dobrych pilkarzy i kupujemy slabszych, to wszystko ku temu zmierza. Transfer z klubu za rozsadne pieniadze - tak, ale jesli mamy w zanadrzu pilkarzy podobnej lub wiekszej klasy. Napewno tez nie sprzedaje sie kilku podstawowych pilkarzy w jednym okienku, bo co ze zgraniem nowych? Trzeba bylo to robic zima w takim razie.
Aha, teraz nie ma tlumaczenia, ze nie ma pieniedzy na transfery...w zadnym wypadku. Za Glowackiego i Marcelo skasowali 4-5 mln euro, wiec oczekuje na przynajmniej 3 pilkarzy, ktorzy nie spadli z ligi slowackiej

.