Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
8971
04.07.2010, 23:21
labtec
napisał(a):
podbijam !
i pytam czy wyniki z zagranicy które będą przesyłane na końcu - to również wyniki z USA ?
Nie stresuj się tak. Przecież już świętowałeś zwycięstwo Bronka.
następna konferencja za OK godzinę. Najpóźniej o 2 w nocy.
UniaTarnówZKS1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UniaTarnówZKS1928
Znajdź inne posty napisane przez UniaTarnówZKS1928