Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8971
Stary 04.07.2010, 23:21
labtec napisał(a):Wyświetl post
podbijam !


i pytam czy wyniki z zagranicy które będą przesyłane na końcu - to również wyniki z USA ?
Nie stresuj się tak. Przecież już świętowałeś zwycięstwo Bronka.

następna konferencja za OK godzinę. Najpóźniej o 2 w nocy.