Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27938
Stary 04.07.2010, 22:25
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Co do zawodników, których pozyskaliśmy, szczególnie Czikosza oraz Bunozy jestem spokojny. Dadzą radę. Gdybyśmy za 2 mln euro kupili Sadloka i Glika to byście piali z zachwytu A wg mnie kupiliśmy dużo lepszych zawodników, niż w/w dwójka POLSKICH zawodników.
Ja myślę, że porównywalnych, sęk w tym, że 5 razy tańszych...

Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Niestety, zamiast zająć się tym, co ważne- przyszłością, zajmujemy się łolabogizmem i szukaniem winnych. Nikt tu nie jest winny, to co się dzieje jest normalne w takich klubach jak Partizan, Crvena, Hajduk, Dinamo- w jednym sezonie puszczają 4-5 piłkarzy z pierwszego składu a w ich miejsce ściągają nowych.
Wszystko racja, ale różnica jest taka, że sprzedając Lovrena (przekładając na Wisłę - Marcelo) mieli Barbaricia (Bunoza), ale też nikt tam nawet nie myśli o sprzedaży Biscana (Głowackiego), nawet w sytuacji kiedy dostanie szansę zarobienia większej kasy gdzieś indziej, bo tam wiedzą, że przy Biscanie młodzi będą udanie się ogrywać. To tak obrazowo.
Odpowiedz cytując