labtec napisał(a):

nie będzie tego co było teraz.
Jakbyś nie zauważył Jarek zamknął w budach swoich Dobermanów typu Kurski, Ziobro, Bielan czy Cymański. Nie zauważyłeś tego ? Że cisza i spokój była teraz przez parę tygodni ?
|
Ciężko się za to licytować z Niesiołowskim, Palikotem, Kutzem, Wajdą czy choćby Bartoszewskim. Jak rządziło SLD to też panował wszechobecny spokój niczym niezmącony, do czasu wybuchu afery Rywina, która ich zmiotła na kilka lat. Ja dziękuję za taki finał spokoju w wydaniu PO. Zwłaszcza, że widzę jak zamieciono pod dywan fakt kontaktów czołowych polityków tej partii z biznesmenami branży hazardowej.