kot napisał(a):

radek2323
Wyraźnie nie kumasz tego co napisałem o sprzedaży piłkarzy. Przeczytaj uważniej moje słowa aż do skutku a wtedy zrozumiesz, że innej drogi do likwidacji długu nie ma, jak gra w LM lub w pucharach. O jakich Ty długach x 3 prawisz ? Wybacz, ale wymagasz zbyt dużo atencji, aby prawdziwa dyskusja w temacie mogła zaistnieć.
|
poprostu nie zgadzam sie z tym co napisales i tyle jest to moim zdaniem bledne myslenie a dyskusja wcale zaistniec nie musi ............