Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27918
Stary 04.07.2010, 21:03
radek2323

Wyraźnie nie kumasz tego co napisałem o sprzedaży piłkarzy. Przeczytaj uważniej moje słowa aż do skutku a wtedy zrozumiesz, że innej drogi do likwidacji długu nie ma, jak gra w LM lub w pucharach. O jakich Ty długach x 3 prawisz ? Wybacz, ale wymagasz zbyt dużo atencji, aby prawdziwa dyskusja w temacie mogła zaistnieć.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując