Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27883
Stary 04.07.2010, 19:52
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Tak akurat ograny. Lokcie Marcelo szly jak sztylety japonskiej zabojczyni Tsukuri... Na ogranie Marcelo wtedy potrzebowal przynajmniej pol roku roku.

Zespol przez dwa lata nie mogl sie pozbierac z powodu braku skutecznosci z przodu i czestych zmian trenerow.
Skoro Twoim zdaniem Marcelo wtedy nie był ograny to co można powiedzieć o obecnej sytuacji? Przed odejściem Clebera Marcelo miał pół roku by zgrać się z zespołem, a Twoim zdaniem to jeszcze było zbyt mało. Teraz mamy uznać, że wszystko jest w porządku, gdy nowi zawodnicy nie dostaną nawet tych sześciu miesięcy na zgranie się z zespołem? Jesteś niekonsekwentny.

Kiepscy trenerzy nie pomagali, to oczywiste, ale ten brak skuteczności wynikał też z tego, że do podstawowego składu wskoczył młody piłkarz, który bez wsparcia drugiego klasowego, doświadczonego napastnika nie był w stanie samemu ciągnąć gry Wisły.
Odpowiedz cytując