Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27875
Stary 04.07.2010, 19:40
jova napisał(a):Wyświetl post
W przypadku Clebera mieliśmy już ogranego następcę - nie dostrzegam w tym analogii z obecną sytuacją. Dziś kompletnie rozbito jedną z formacji. To można porównać chyba tylko z latem 2005 gdy straciliśmy Żurawia i Franka. Po tamtym ciosie zespół nie mógł się pozbierać przez dwa lata.
Tak akurat ograny. Lokcie Marcelo szly jak sztylety japonskiej zabojczyni Tsukuri... Na ogranie Marcelo wtedy potrzebowal przynajmniej pol roku roku.

Zespol przez dwa lata nie mogl sie pozbierac z powodu braku skutecznosci z przodu i czestych zmian trenerow.
Odpowiedz cytując