Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27873
Stary 04.07.2010, 19:31
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Identyczny placz na tym forum byl wiele razy, nawet po odejsciu Clebera do Tereka. I co sie pozniej okazywalo, ze byl totalnie nie potrzebny.
W przypadku Clebera mieliśmy już ogranego następcę - nie dostrzegam w tym analogii z obecną sytuacją. Dziś kompletnie rozbito jedną z formacji. To można porównać chyba tylko z latem 2005 gdy straciliśmy Żurawia i Franka. Po tamtym ciosie zespół nie mógł się pozbierać przez dwa lata.
Odpowiedz cytując