koyoot napisał(a):

|
Identyczny placz na tym forum byl wiele razy, nawet po odejsciu Clebera do Tereka. I co sie pozniej okazywalo, ze byl totalnie nie potrzebny.
|
W przypadku Clebera mieliśmy już ogranego następcę - nie dostrzegam w tym analogii z obecną sytuacją. Dziś kompletnie rozbito jedną z formacji. To można porównać chyba tylko z latem 2005 gdy straciliśmy Żurawia i Franka. Po tamtym ciosie zespół nie mógł się pozbierać przez dwa lata.